Seznam přihlášených
Jméno Kategorie SI Poznámka
Vandas Daniel HE 9110998
Slovák Miroslav HE 9101117
Kronikova Jana DE 2049540
Klimpl Petr H 301633
Peterová Jana DE 897364
Filipová Tereza DE 2027245
Sádovská Petra DE 9510
Janda Martin HE 920696
Filipová Lucka D 425566
Filipová Ivča DE 9501
Filip Libor HE 9500
Kosová Denisa DE 887904
Fátor Jan HE 981808
Fátorová Barbora DE 681856
Kříž Pavel H 2023807
Křížová Zdenka D 2023804
Andrš Jiří HE 7201208
Strachota Petr HE 886714
Paleček Ondra HE 682693
Chládková Simona DE 434574
Procházková Michaela D 515036
Komanec Václav HE 995807
Samková Petra D 0
Kosová Tereza DE 2073747
Michaela Kosová DE 438611
Michal Kos HE 434581
Morávek Martin HE 301106
Morávek Martin DH10 425589
Král Václav HE 332966
Klíchová Jana DE 9480
Handl Jindřich HE 9486
Jurica Jan HE 1400447
Kanta Martin HE 7204476
Zelinka Jan HE 207824
Dušková Pavla DE 2051498
Leštínský Tomáš HE 2027232
Klapal Michal HE 9670
Klapalová Hanka D 52074
Štěpánová Dita DE 7226
Král Vojtěch HE 887940
Kubelka Tomáš HE 889299
Farář Václav H 9260
Klimplová Zuzana D 9333
Kupka Jarda HE 7213
Šabata Milan HE 723273922
Šabata Radek HE 2070826
Koblížek Kamil HE 980350
Skalický Matyáš HE 887162
Štěpánek Milan HE 52322
Paukert Lukáš HE 980351
Koditek Jonáš H 2051522
Dalibor Kudrna H 920694
Brožková Tereza D 2087684
Brožková Lucie D 2087714
Samek Martin HE 9511
Klapalová Jana D 9681
Zeman Jaroslav H 301623
Pokorný David HE 9814
Ptáček Martin HE 2027238
Smutný Šimon HE 9589 start co nejdéle
Václavek Jan HE 2025376
Drhlík Petr HE 9518
Drhlíková Markéta D 0 prosím o zapůjčení SI čipu
Šklíbová Veronika DE 7203465
Šklíbová Jana DE 7204991
Šklíba Jan HE 7204489
Nývlt Martin HE 1207407
Remeš Petr HE 9199
Kamenický Jakub HE 553445
Šabatka Zdeněk HE 9189
Kadeřávek Petr HE 9399
Pokorný Dominik H 405995
Hulec Jan H 780815 prosím start 00 nebo 01
Peterová Alena DE 7247
Veverka Tomas HE 9669
Smutna Pavla DE 9674
Dvořáček Radek HE 682344
Mutinský Viktor HE 51752
Mutinská Zdeňka DE 51751
Nováková Markéta D 2075693
Tichý Ondřej H 2011867
Tichá Kateřina DE 2087670
Sejkora Miroslav H 2051525
Hladký Tomáš HE 2060298
Hladký Filip H 2051521
Výchová Veronika DH10 2083389
Potštejnský Honza HE 9525
Krejčí Martin DH10 2095970
Reslová Hana DE 981839
Vandasová Markéta DE 2053570
Vandas Luděk HE 9661111
Chládková Eva D 2053562
Jiroušek Vít HE 301134
Jiroušek Dominik DH10 2027209
Králová Zdena DE 1406132
Valenta Jiří HE 51508

Přihlášky na ZLS 2015 jsou uzavřeny.

V omezené míře možnost dohlášek v neděli v centru sprintu dle počtu volných map.

Pro případné odhlášení, změnu kategorie a tak podobně nás kontaktujte na mail zlatonedelnisprint@post.cz.

© 2015 Zlatonedělní sprint & SOOB Spartak Rychnov n. Kn. TOPlist